Vánoční dárky na celý rok

Lámete si hlavu s tím, co věnovat blízkému člověku v Vánocům? A co dárek, který udělá radost nejen v okamžiku, kdy ho rozbalí, ale bude je těšit opakovaně po celý rok? Přesně to splňuje předplatné!

Předplatné do divadla

Tradiční dárek, který potěší každého milovníka divadla. V některých divadlech jsou v rámci předplatného konkrétní představení, v jiných lze koupit voucher, který obdarovaný použije na různá představení dle vlastního výběru.

 

Předplatné časopisu

Časopis dorazí do schránky každý měsíc a připomene obdarovanému, že na něho myslíte. A jaký vybrat? Hlavně se nesnažte výběrem „vychovávat“ – pokud někdo miluje módu a nikdy ho nebavil dějepis, je trochu zbytečné mu předplácet  časopis History. Mnohem větší radost mu (nebo spíše jí) udělá radost Vogue – nyní již existuje i v české verzi. Pro toho, kdo miluje svou zahradu, vyberte třeba časopis Naše krásná zahrada; pro kreativní duši časopis Kreativ; pro hráče počítačových her Score; pro děti Časostroj, Raketa nebo Makovice. Když se zamyslíte, určitě najdete ten správný časopis, který bude odpovídat zájmům obdarovaného.

 

Květinové předplatné

Většinu žen potěší květiny. A co kdyby kytic dostali hned několik? Třeba každý měsíc jednu? Stále více květinářství nabízí tzv. květinové předplatné. Zároveň se řada z nich zaměřuje na květiny, které jsou českého původu a jsou pěstovány ekologicky. Zkuste třeba některý z těchto tipů – nebo se zkuste domluvit ve vašem oblíbeném květinářství.

 

Ponožkové předplatné

Ano, čtete dobře – předplatit můžete i ponožky! Pokud má obdarovaný odvahu a vyhovuje mu styl, který není ani trochu nudný, co třeba Klub Pánů z Ponožkovic nebo Rosenbull?

foto: Rosenbull

Kávové předplatné

Pro milovníky kávy se skvěle hodí kávové předplatné, například od Coffee to Home. Každý měsíc může dostat degustační balíček tří různých zrnových káv z českých a slovenských pražíren. Součástí každého balíčku je i degustační karta, ze které se kafofil dozví veškeré informace o původu a chuti kávy.

Kávové předplatné nabízí také česká pražírna Doubleshot nebo firma Kofio.

Čajové předplatné

Podobně můžete objednat Čajové bedýnky. Čtyřikrát do roka, s každým novým ročním obdobím, dorazí bedýnka s vybranými čaji. Čajové předplatné nabízí také Meetea nebo LongFeng.

 

Čokoládové předplatné

Věděli jste, že tři tabulky čokolády měsíčně snižují riziko selhání srdce? Čokoládové předplatné nabízí například Elpeso (jejich čokolády mají přenádherné obaly!) nebo Pralinkový klub.

Předplatné pro pejska

Pokud má váš blízky čtyřnohého kamaráda, co mu objednat balíčky od Dogsie? A navíc tím pomůžete pejskům v nouzi – část zisku jde právě na jejich potřeby.

 

Jaké předplatné byste rádi dostali vy?

komentáře 2

 • Ta Ita 15/12/2018 at 19:30

  To jsou opravdu báječné tipy! moc za ně děkuju 🙂 Předplatit časopis – v tom jsem jako doma, ale ponožkové předplatné?….tak to je bomba 🙂

  Odpovědět
  • Ráchel Bícová 15/12/2018 at 20:43

   Tak to bude u vás mít někdo radost z ponožek… 🙂

   Odpovědět

přidat komentářTato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..