Na co jít v prosinci do kina

Na co stojí za to jít v prosinci do kina? Tady je můj výběr filmů, které by mohly stát za to.

Anděl Páně 2

Pokud se vám líbila jednička, bude se vám nejspíš líbit i dvojka. Laskavá pohádka v lidově-katolickém stylu opět představuje anděla Petronela a čerta Uriáše, kteří se tentokrát spolu dostali do pořádné šlamastiky. Pohádají se o jablko ze Stromu poznání a to se skutálí až na Zem. Musí ho rychle najít, než nadělá na Zemi paseku. A v malém městečku se ti dva objeví zrovna v den, kdy jím chodí Mikuláš… Tento film jsem již stihla a tedy 85% jako paní Spáčilová bych tomu opravdu nedala, ale je to vtipné, roztomilé a laskavé, a pokud od toho neočekáváte nějaké skutečně hluboké křesťanské poselství, budete pravděpodobně spokojeni.

premiéra 1. prosince

Collateral Beauty: Druhá šance

Úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury se vzpamatovává z velké životní tragédie a stáhne se do ústraní. Klade si otázky po smyslu života a píše dopis Lásce, Času a Smrti. Mezitím jeho kolegové, kterým na něm záleží vymyslí plán, jehož cílem je přimět vyrovnat se svým žalem. Slibný trailer, Will Smith v hlavní roli… tak uvidíme.

premiéra 22. prosince

Rogue One: Star Wars Story

Fanoušci Star Wars se již nemohou dočkat prvního filmu z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Odehrává se krátce před originální ságou a vypráví příběh Jyn Erso, která se spolu se skupinou rebelů rozhodnout splnit odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

No, já se na to do kina asi nevydám, ale syn říkal, že by to v prosincovém výběru chybět nemělo a podle dosavadních ohlasů v recenzích je to fakt pecka. Tak tady to je.

premiéra 15. prosince

Na co jít v listopadu do kina

10 vánočních filmových tipů

 

3 komentářů:

 • Janka Bianka 17/12/2016 at 10:56

  Naozaj je pokračovanie Andel Páne? No tak to musím rozhodne vidieť, tú rozprávku mám veľmi rada, proste parádna, taká netradičnejšia a skrátka fakt úžasná a tí dvaja, to je proste dvojka. A aj tie Star Wars by som chcela vidieť, vyzerá to tak, že do kina pôjdem.

  Reply
  • Ráchel Bícová 17/12/2016 at 11:03

   Naozaj 🙂 A ta dvojka pořád funguje 😉

   Reply
 • Na co jít v lednu do kina – mezi řečí 13/01/2017 at 18:48

  […] Na co jít v prosinci do kina […]

  Reply

přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..