Na co jít v listopadu do kina

Tentokrát začnu tím, na které filmy se nechystám, přestože je o nich dost slyšet. Jednak je to film Milada, který, ač je jistě záslužným počinem – je ostudou, že film o této statečné ženě vznikl až teď – není podle kritik až tak skvělým filmem. Je podle všeho informativní a poučný, nicméně na to mi postačí vidět ho v televizi. Škoda.

Nechystám se ani na film Lajka, který mě, přestože je kolem něj velké haló, svými ukázkami nepřesvědčil. A pokud mě nudí trailer, tak proč tomu obětovat 85 minut.

A na co bych se klidně do kina vypravila?

Dokud nás svatba nerozdělí

Vzhledem k tomu, že mým koníčkem je organizace svateb, nechci si nechat tuto komedii od autorů úspěšného snímku Nedotknutelní ujít. Mottem filmu je „Co se může pokazit, pokazí se“. Ono zorganizovat svatbu pro hromadu hostů v nóbl francouzském zámečku ze 17. století určitě není žádná legrace. Zato tenhle film podle všeho ano.

premiéra: 16. listopadu

7 životů

Pokud máte chuť spíše na něco napínavého, řekla bych, že film 7 životů nebude špatná volba. Dystopický thriller se odehrává v době přelidnění planety, kdy je zavedena politika jednoho dítěte. Otec sedmerčat pak řeší, jak své dcery skrýt. Rozhodne se, že každá ze sester, bude chodit ven jen jeden den v týdnu. Pondělí chodí ven v pondělí, Úterý v úterý… Vše funguje skvěle až do jejich dospělosti. jednoho dne se ale Pondělí nevrátí domů. Šest zbylých sester musí zjistit, co se stalo.

premiéra: 30. listopadu

Paddington 2

Náš milovaný Paddington se vrací! Tahle britská klasika se konečně dočkala filmového zpracování. Už jednička stála za to. Jsem nadšená, že se film o medvídkovi, který přicestuje z temného Peru a ujme se ho londýnská rodinka, dočkal pokračování. Tentokrát se medvídek Paddington rozhodne vydělat peníze na knížku, kterou chce poslat domů své tetě Lucy. A ani tentokrát nebude ve filmu chybět zloduch (Hugh Grant).

Mimochodem – kupte dětem k Vánocům i knihy, podle kterých byly filmy natočeny. Jsou nesmírně vtipné a u předčítání se budete bavit i vy. Vyzkoušeno!

Film má premiéru na konci listopadu, my se na něj vypravíme někdy během vánočních svátků celá rodina.

premiéra 30. listopadu

žádné komentáře

přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..